

Бойлер електричний Drazice TO 15 IN
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач, навісного типу, прямокутної форми, встановлюється безпосередньо під місцем забору води
Він оснащений "мокрим" теном потужністю 2000Вт
Корпус водонагрівача виготовлений зі сталі та має емальоване антикорозійне покриття
Тип керування - механічний
Підключення труб здійснюється зверху 1/2"
Завдяки використанню теплоізоляційної піни власного виробництва Thermogen4, досягаються мінімальні тепловтрати, що дозволяє значно зменшити витрати на електроенергію
Захист від пилу та вологості за стандартом ІР24 дає можливість встановлювати водонагрівач у приміщеннях з підвищеною вологістю і безпосередньо біля місць забору води
У комплект входять анкери для монтажу та запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 11 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Об'єм ємності для води | 15 л |
| Підводка | Верхня |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проточно-накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 475 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву | 29 |
| Тип установки | Вертикальна |
| Форма | Прямокутна |
| Об'єм | 15 л |
| Встановлення | Настінний |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
- Ціна: 9 359 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
