

Бойлер електричний Drazice TO 10 IN
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач, навісного типу, прямокутної форми, розташовується під зоною забору води
Оснащений вбудованим "мокрим" теном потужністю 2000 Вт
Матеріал водонагрівача- сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - механічного типу
Підключення труб -верхнє 1/2"
Використаннятеплоізоляційної піни, виробництва Thermogen4, забезпечує мінімальні показники тепловтрат, що дає можливість значно знизити витрати наелектроенергію
Захист від пилу та вологи, відповідно до стандарту ІР24, дає можливість розміщувативодонагрівач у зонах з підвищеною вологістю та безпосередньо поблизу місць заборуводи
У комплект входять анкери для монтажу та запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 8 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Підводка | Верхня |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проточно-накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 475 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву | 20 |
| Тип установки | Вертикальна |
| Форма | Прямокутна |
| Об'єм | 10 л |
| Встановлення | Настінний |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
- Ціна: 8 624 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
