


Бойлер електричний Drazice OKHE ONE 80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електричний навісний плоский водонагрівач має компактну конструкцію, глибина якого становить всього 318 мм
З вбудованим «сухим» керамічним теном потужністю 2000Вт, розміщеним у сталевій гільзі, що забезпечує захист бака водонагрівача від нальоту та корозії
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - механічне
Підведення труб - нижнє
Використання теплоізоляційної піни, власного виробництва Thermogen4, товщиною мін. 33мм, гарантує мінімальні показники тепловтрат, що дозволить суттєво знизити витрати на електроенергію
Швидке нагрівання води завдяки концепції двох ємкостей
Ідеально підходить для монтажу в обмежених просторах
Може служити альтернативою для заміни газового водонагрівача
До комплекту входить запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 120 хв |
| Об'єм ємності для води | 65 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 46 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1112 мм |
| Ширина | 523 мм |
| Глибина | 318 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву | 2 |
| Тип установки | Вертикальна |
| Форма | Slim |
| Об'єм | 80 л |
| Встановлення | Настінний |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
- Ціна: 22 050 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
