


Бойлер електричний Drazice OKHE ONE 50
Електричний, навісний, плоский водонагрівач має компактні розміри, його глибина складає всього 318 мм
Оснащений вбудованим «сухим» керамічним теном потужністю 2000Вт, який знаходиться у сталевій гільзі, що гарантує захист резервуара від утворення нальоту та корозії
Матеріалводонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - механічне
Підведення труб - знизу
Використання теплоізоляційної піни власного виробництва Thermogen4, товщиною не менше 33 мм, забезпечить мінімальні тепловтрати, що дозволяє суттєво заощадити на споживанні електроенергії
Швидке нагрівання води завдяки концепції з двома ємкостями
Ідеально підходить для установки в обмежених просторах
Може використовуватися як альтернативний варіант для заміни газового водонагрівача
У комплект входить запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 31 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Час нагріву води до 50°С | 90 хв |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 41 л |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 318 мм |
| Ширина | 523 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Об'єм | 50 л |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Вертикальна |
| Встановлення | Настінний |
| Форма | Slim |
| Час нагріву | 1.5 |
- Ціна: 20 580 ₴
