


Бойлер електричний Drazice OKHE ONE 120
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Цей водонагрівач електричний, навісний, має плоску конструкцію з глибини лише 318 мм.
Оснащений вбудованим «сухим» керамічним теном потужністю 2000Вт, який розташований у сталевій гільзі, що забезпечує захист резервуару водонагрівача від накопичень і корозії.
Матеріал водонагрівача - сталь з емальованим антикорозійним покриттям.
Керування здійснюється механічно.
Підведення труб розташоване знизу.
Використання теплоізоляційної піни власного виробництва Thermogen4, товщиною не менше 33мм, забезпечує мінімальні тепловтрати, що значно знижує витрати на електроенергію.
Швидке нагрівання води реалізується завдяки концепції двох ємкостей.
Цей водонагрівач ідеально підходить для установки в обмежених просторах.
Може слугувати альтернативою для заміни газового водонагрівача.
До комплекту входить запобіжний клапан.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 180 хв |
| Об'єм ємності для води | 98 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 62 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1552 мм |
| Ширина | 523 мм |
| Глибина | 318 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву | 3 |
| Тип установки | Вертикальна |
| Форма | Slim |
| Об'єм | 120 л |
| Встановлення | Настінний |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
- Ціна: 23 618 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
