


Бойлер електричний Drazice OKHE ONE 100
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електричний навісний плоский водонагрівач має компактну конструкцію, глибина якої складає всього 318 мм.
Оснащений «сухим» керамічним теном потужністю 2000 Вт, який знаходиться в сталевій гільзі, що забезпечує захист бака водонагрівача від корозії та накипу.
Матеріал, з якого виготовлений водонагрівач, - сталь з емальованим антикорозійним покриттям.
Тип керування - механічний.
Підведення труб здійснюється знизу.
Використання теплоізоляційної піни власного виробництва Thermogen4, товщиною не менше 33 мм, гарантує мінімальні тепловтрати, що дозволяє значно заощаджувати на електроенергії.
Швидке нагрівання води забезпечується завдяки схемі двох ємкостей.
Цей пристрій ідеально підходить для установки в обмежених просторах.
Може слугувати альтернативою для заміни газового водонагрівача.
У комплект входить запобіжний клапан.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 150 хв |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 55 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1327 мм |
| Ширина | 523 мм |
| Глибина | 318 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву | 2.5 |
| Тип установки | Вертикальна |
| Форма | Slim |
| Об'єм | 100 л |
| Встановлення | Настінний |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
- Ціна: 25 235 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
