



Бойлер електричний Drazice OKHE 80 SMART
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електричний водонагрівач, настінний, прямокутної форми, оснащений розумним режимом управління SMART
Обладнаний вбудованим «сухим» керамічним теном потужністю 2200Вт, який знаходиться в сталевій гільзі, що забезпечує захист бака від нальоту та корозії
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Можливість керування через Bluetooth, доступний додаток для Android/iOS
Підключення труб - нижнє
Використання теплоізоляційної піни, власного виробництва Thermogen4, завтовшки до 80мм, забезпечує найнижчі показники теплових втрат, що дозволяє значно знизити витрати на електроенергію
Режим SMART регулює функціонування водонагрівача відповідно до ваших запитів, і завдяки цьому дозволяє зекономити електроенергію до 15%
Також може використовуватися як класичний водонагрівач
Оснащений унікальною функцією Smart HDO, водонагрівач самостійно виявляє дешевий тариф в електромережі
Автоматична діагностика несправностей
У комплект входить планка для монтажу та запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 120 хв |
| Об'єм ємності для води | 77 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Кубічний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву | 2.1 |
| Тип установки | Вертикальна |
| Форма | Прямокутна |
| Об'єм | 80 л |
| Встановлення | Настінний |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
- Ціна: 26 950 ₴
