


Бойлер електричний Drazice OKHE 80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач, навісного типу, прямокутної форми
Оснащений «сухим» керамічним теном потужністю 2200Вт, розташованим у сталевій гільзі, що забезпечує захист резервуару водонагрівача від нальоту та корозії
Матеріал корпусу водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Управління - механічне
Підведення труб - знизу
Завдяки використанню теплоізоляційної піни, власного виробництва Thermogen4, завтовшки до 80мм, досягається мінімальний рівень тепловтрат, що дозволяє суттєво економити на електроенергії
Захист від пилу та вологи за стандартом ІР44 дозволяє встановлювати водонагрівач у зонах з підвищеною вологістю та поруч із точками забору води
Посилена ізоляція в кутах
У комплект входить кріпильна планка та запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 120 хв |
| Об'єм ємності для води | 75 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 34 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву | 2.1 |
| Тип установки | Вертикальна |
| Форма | Прямокутна |
| Об'єм | 80 л |
| Встановлення | Настінний |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
- Ціна: 17 199 ₴
