


Бойлер електричний Drazice OKHE 160
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електричний водонагрівач, навісного типу, прямокутної форми
Оснащений «сухим» керамічним теном потужністю 2200Вт, який розміщений у сталевій оболонці, що забезпечує захист баку водонагрівача від накипу та корозії
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Тип керування - механічний
Підключення труб - нижнє
Завдяки використанню теплоізоляційної піни власного виробництва Thermogen4, товщина якої досягає 80мм, вдалося досягти мінімальних показників теплових втрат, що суттєво зменшить витрати на електроенергію
Захист від пилу і вологи за стандартом ІР44 дозволяє розміщувати водонагрівач у зонах з високою вологістю, а також безпосередньо поруч з місцями забору води
Посилена ізоляція в кутах
У комплект входить планка для монтажу та запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 240 хв |
| Об'єм ємності для води | 153 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 51 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1235 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву | 4 |
| Тип установки | Вертикальна |
| Форма | Прямокутна |
| Об'єм | 160 л |
| Встановлення | Настінний |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
- Ціна: 20 923 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
