



Бойлер електричний Drazice OKHE 125 SMART
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електричний водонагрівач, навісного типу, прямокутної форми, з інтелектуальним режимом управління SMART
Обладнаний вбудованим «сухим» керамічним теном потужністю 2200Вт, який знаходиться у сталевій гільзі, що забезпечує захист баку водонагрівача від нальоту та корозійних процесів.
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування через Bluetooth, доступно додатком для платформ Android/iOS
Підключення труб - знизу.
Використання теплоізоляційної піни, власної розробки Thermogen4, товщиною до 80мм, гарантує мінімальні тепловтрати, що дозволяє суттєво зекономити на споживанні електроенергії.
Режим SMART налаштовує роботу водонагрівача відповідно до ваших потреб, що забезпечує економію електроенергії до 15%
Також може працювати в режимі класичного водонагрівача.
Оборудований унікальною функцією Smart HDO, водонагрівач здатний самостійно визначати дешевий тариф в електромережі.
Функція самодіагностики несправностей.
У комплект входить планка для монтажу та запобіжний клапан.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 46 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Час нагріву води до 50°С | 200 хв |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 125 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1050 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Об'єм | 125 л |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Вертикальна |
| Встановлення | Настінний |
| Форма | Прямокутна |
| Час нагріву | 3.3 |
- Ціна: 25 333 ₴
