


Бойлер Drazice OKHE 125 (сухий тен)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електричний водонагрівач, навісного типу, прямокутної форми.
Оснащений вбудованим «сухим» керамічним теном потужністю 2200Вт, розташованим у сталевій гільзі, що забезпечує захист бака водонагрівача від нальоту та корозійних процесів.
Водонагрівач виготовлений зі сталі, покритої емаллю для захисту від корозії.
Управління - механічне.
Підведення труб - знизу.
Використання теплоізоляційної піни власного виробництва Thermogen4, товщиною до 80мм, дозволяє досягти мінімальних показників тепловтрат, що сприяє значній економії електроенергії.
Захист від пилу та вологи, відповідно до стандарту ІР44, дає змогу встановлювати водонагрівач у приміщеннях з підвищеною вологістю та безпосередньо біля точок забору води.
Потовщена ізоляція в кутах.
У комплект входить кріпильна планка та запобіжний клапан.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 200 хв |
| Об'єм ємності для води | 121 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1050 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву | 3.3 |
| Тип установки | Вертикальна |
| Форма | Прямокутна |
| Об'єм | 125 л |
| Встановлення | Настінний |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
- Ціна: 19 355 ₴
