


Бойлер електричний Drazice OKHE 100
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач, навісного типу, прямокутної форми
З оснащеним «сухим» керамічним теном потужністю 2200Вт, який розташований у сталевій гільзі, що забезпечує захист бака водонагрівача від нальоту та корозії
Матеріал водонагрівача - сталь з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - механічне
Підключення труб - знизу
Використання теплоізоляційної піни, виробництва Thermogen4, товщиною до 80мм, забезпечить мінімальні теплові втрати, що дозволить суттєво зекономити споживання електроенергії
Захист від пилу та вологи, відповідно до стандарту ІР44, дозволяє встановлювати водонагрівач у приміщеннях з підвищеною вологістю та поруч із точками забору води
Потовщена ізоляція в кутах
У комплекті йдуть планка для монтажу та запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 38 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Час нагріву води до 50°С | 150 хв |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 885 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Об'єм | 100 л |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Вертикальна |
| Встановлення | Настінний |
| Форма | Прямокутна |
| Час нагріву | 2.6 |
- Ціна: 18 032 ₴
