


Бойлер електричний Drazice OKCEV 160
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електричний водонагрівач, встановлювальний на стіну, круглої форми та горизонтального виконання
У оснащенні з «сухим» керамічним теном потужністю 2200Вт, який знаходиться у сталевій гільзі, що допомагає уберегти бак водонагрівача від нальоту і корозійних процесів
Матеріал корпусу водонагрівача - сталь, з емалевим антикорозійним покриттям
Управління - механічне
Трубопровідне підведення - знизу
Використання теплоізоляційної піни власного виробництва Thermogen4, товщиною 42мм, гарантує мінімальні теплові втрати, що дозволить суттєво знизити витрати на електроенергію
Захист від пилу та вологи, відповідно до стандарту ІР42, дає можливість встановлювати водонагрівач у zones з підвищеною вологістю та безпосередньо поряд з місцями забору води
У комплект входять кріпильні елементи та запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 230 хв |
| Об'єм ємності для води | 148 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 54 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 524 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 1255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву | 4 |
| Тип установки | Горизонтальна |
| Форма | Циліндрична |
| Об'єм | 160 л |
| Встановлення | Настінний |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
- Ціна: 22 148 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
