


Бойлер електричний Drazice OKCEV 100
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електричний водонагрівач, навісний, круглої форми, горизонтального типу
Оснащений «сухим» керамічним теном потужністю 2200Вт, який розташований у сталевій гільзі, що забезпечує захист резервуара від накипу і корозійних процесів
Матеріал водонагрівача- сталевий, з емальованим покриттям, що запобігає корозії
Управління - механічне
Підключення труб - нижнє
Застосуваннятеплоізоляційної піни, виготовленої під маркою Thermogen4, товщиною 42мм,гарантує мінімальні теплові втрати, що дозволить значно зменшити витрати на електроенергію
Захист від пилу та вологи за стандартом ІР42 забезпечує можливість встановлення водонагрівача в умовах підвищеної вологості та безпосередньо біля точок водозабору
До комплекту входятькріпильні кронштейни та запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 42 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Час нагріву води до 50°С | 150 хв |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 98 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 524 мм |
| Глибина | 902 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Об'єм | 100 л |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Горизонтальна |
| Встановлення | Настінний |
| Форма | Циліндрична |
| Час нагріву | 2.6 |
- Ціна: 19 747 ₴
