


Бойлер електричний Drazice OKCE 80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач, навісного типу, круглої форми
Оснащений "сухим" електричним теном потужністю 2200Вт, який знаходиться у сталевій гільзі, що забезпечує захист ємності водонагрівача від нальоту та корозії
Виготовлений з сталі, має емальоване антикорозійне покриття
Тип керування - механічний
Підведення труб - знизу
Використання теплоізоляційної піни, виготовленої під маркою Thermogen4, завтовшки 42мм, забезпечує мінімальні тепловтрати, що допоможе суттєво зменшити витрати на електроенергію
Захист від пилу та вологи, відповідно до стандарту ІР44, дозволяє встановлювати водонагрівач у приміщеннях з підвищеною вологістю і безпосередньо поруч із точками забору води
У комплект входять - запобіжний клапан, одне настінне кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 120 хв |
| Об'єм ємності для води | 75 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 757 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 524 мм |
- Ціна: 14 210 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
