


Бойлер електричний Drazice OKCE 50
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електричний водонагрівач, навісного типу, круглої форми
Оснащений "сухим" електричним теном потужністю 2200Вт, розміщеним у сталевій гільзі, що забезпечує захист резервуара водонагрівача від карбонатних відкладень та корозії
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Тип управління - механічний
Підведення труб - знизу
Використання теплоізоляційної піни, виготовленої під маркою Thermogen4, товщиною 42мм, забезпечить найнижчі показники теплових втрат, що дозволить значно знизити витрати на електроенергію
Захист від пилу та вологи, за стандартом ІР44, дає можливість встановлювати водонагрівач у зонах з підвищеною вологістю та безпосередньо поряд із точками водозабору
У комплекті - запобіжний клапан, одне настінне кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 75 хв |
| Об'єм ємності для води | 49 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 28 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 585 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву | 1.3 |
| Тип установки | Вертикальна |
| Форма | Циліндрична |
| Об'єм | 50 л |
| Встановлення | Настінний |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
- Ціна: 13 916 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
