


Бойлер електричний Drazice OKCE 200
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание:
Електричний водонагрівач, навісного типу, круглої форми
Оснащений "сухим" електричним теном потужністю 2200Вт, який розташований у сталевій гільзі, що забезпечує захист бака водонагрівача від утворення нальоту та корозії
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Управління - механічне
Підведення труб - знизу
Використання теплоізоляційної піни, виробництва Thermogen4, завтовшки 42мм, дозволяє забезпечити мінімальні тепловтрати, що сприятиме значним заощадженням на електроенергії
Захист від пилу та вологи, відповідно до стандарту ІР44, дозволяє встановлювати водонагрівач в умовах підвищеної вологості та безпосередньо поруч з місцями забору води
В комплекті - запобіжний клапан, одне настінне кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 66 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Час нагріву води до 50°С | 300 хв |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 199 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Глибина | 584 мм |
| Ширина | 584 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Об'єм | 200 л |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Вертикальна |
| Встановлення | Настінний |
| Форма | Циліндрична |
| Час нагріву | 5.3 |
- Ціна: 26 166 ₴
