


Бойлер електричний Drazice OKCE 160
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач, навісного типу, круглої форми
Оснащений "сухим" теном потужністю 2200Вт, який розташований у сталевій гільзі, що дозволяє уберегти бак від утворення нальоту та корозії
Корпус водонагрівача виготовлений зі сталі з емальованим антикорозійним покриттям
Управління - механічне
Підключення труб - знизу
Завдяки використанню теплоізоляційної піни Thermogen4 товщиною 42мм, виробленої власноруч, досягаються мінімальні тепловтрати, що суттєво знизить витрати на електроенергію
Захист від пилу і вологи відповідно до стандарту ІР44 дозволяє встановлювати водонагрівач у приміщеннях з підвищеним рівнем вологості та поруч з джерелами води
У комплект входить - запобіжний клапан, а також одне настінне кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 230 хв |
| Об'єм ємності для води | 149 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 49 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1255 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву | 4 |
| Тип установки | Вертикальна |
| Форма | Циліндрична |
| Об'єм | 160 л |
| Встановлення | Настінний |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
- Ціна: 17 444 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
