


Бойлер електричний Drazice OKCE 125
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електричний водонагрівач, настінного типу, круглої форми
Оснащений "сухим" електричним теном потужністю 2200Вт, який знаходиться у сталевій гільзі, що забезпечує захист баку водонагрівача від накипу та корозійних процесів
Матеріал виготовлення водонагрівача – сталь з емальованим антикорозійним покриттям
Тип управління - механічний
Підключення труб - знизу
Використання теплоізоляційної піни, виробництва Thermogen4, товщиною 42мм, гарантує найнижчі показники теплових втрат, що дозволяє суттєво зекономити на споживанні електрики
Захист від пилу та вологи відповідно до стандарту ІР44 дозволяє монтувати водонагрівач в умовах високої вологості та безпосередньо поряд із точками забору води
До комплекту входить - запобіжний клапан, а також одне настінне кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 43 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Час нагріву води до 50°С | 200 хв |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 122 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1067 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Об'єм | 125 л |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Вертикальна |
| Встановлення | Настінний |
| Форма | Циліндрична |
| Час нагріву | 3.3 |
- Ціна: 16 023 ₴
