


Бойлер електричний Drazice OKCE 100
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач, навісного типу, круглої форми
Оснащений "сухим" електричним теном потужністю 2200Вт, який знаходиться в сталевій гільзі, що забезпечує захист резервуара водонагрівача від накипу і корозії
Виготовлений з сталевого матеріалу, з емальованим антикорозійним покриттям
Управління - механічне
Підключення труб - знизу
Використання теплоізоляційної піни, виробництва Thermogen4, товщиною 42мм, гарантує мінімальні тепловтрати, що дозволить суттєво зекономити на витратах електроенергії
Захист від вологи та пилу, відповідно до стандарту ІР44, зробить можливим встановлення водонагрівача у вологих приміщеннях та безпосередньо біля місць забору води
У комплектацію входять - запобіжний клапан і одне кріплення для стіни
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 160 хв |
| Об'єм ємності для води | 97 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 39 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 902 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву | 2.6 |
| Тип установки | Вертикальна |
| Форма | Циліндрична |
| Об'єм | 100 л |
| Встановлення | Настінний |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
- Ціна: 14 896 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
