

Бойлер електричний Drazice 750 OKCE S
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електричний водонагрівач, стаціонарного типу, круглої форми
ТЕН не входить до комплекту, необхідно встановити нагрівальний елемент у фланець, відповідної потужності TPK 210-12, разом із перехідним фланцем 225/210
Завдяки перехідному фланцю можливо підключити нагрівальні елементи RDU, REU
Матеріалом виготовлення водонагрівача є сталь, покрита емаллю для захисту від корозії
Тип управління - відсутній
Підведення труб - бічне
Використання теплоізоляційної піни, яка виготовляється під маркою Thermogen4, товщиною 80 мм, забезпечить мінімальні показники теплових втрат, що дозволить знизити витрати на електроенергію
Захист від пилу та вологи за стандартом ІР44 дозволяє розміщувати водонагрівач у зонах з підвищеною вологістю та безпосередньо поблизу точок забору води
Виготовляються з отвором для циркуляції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 750 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Бічна |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 158 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2030 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Глибина | 1010 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установки | Вертикальна/напольна |
| Форма | Циліндрична |
| Об'єм | 750 л |
| Встановлення | Підлоговий |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
- Ціна: 109 858 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
