




Бойлер електричний Drazice 500 OKCE S
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електричний водонагрівач, стаціонарного типу, круглої форми
ТЕН не входить до комплекту, необхідно придбати нагрівальний елемент, що підходить за потужністю TPK 210-12 та встановити його у фланець.
Оснащений патрубком для нагрівального елемента TJ 6/4"
Завдяки перехідному фланцю, є можливість встановлення нагрівальних елементів RDU, REU.
Водонагрівач виготовлений зі стали та має емальоване антикорозійне покриття.
Тип управління - відсутній.
Застосування теплоізоляційної піни виробництва Thermogen4, товщиною 50 мм, гарантує мінімальні тепловтрати, що допоможе суттєво знизити витрати на електроенергію.
Захист від пилу і вологості за стандартом ІР44 дозволяє монтувати водонагрівач у приміщеннях з високою вологістю, а також безпосередньо біля місць забору води.
Виготовляються з отвором для рециркуляції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Об'єм ємності для води | 462 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Бічна |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 106 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1924 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установки | Вертикальна/напольна |
| Форма | Циліндрична |
| Об'єм | 500 л |
| Встановлення | Підлоговий |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
- Ціна: 64 435 ₴
