

Бойлер електричний Drazice 400 OKCE S
Електричний водонагрівач, стаціонарного типу, круглої форми
ТЕН не включено, необхідно встановити нагрівальний елемент у відповідний фланець потужності TPK 210-12
Оснащений патрубком для нагрівального елемента TJ 6/4"
З використанням перехідного фланця можливо встановити нагрівальні елементи RDU, REU
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Тип управління - відсутнє
Підведення труб - бокове
Застосування теплоізоляційної піни, виробництва Thermogen4, товщиною 50 мм, забезпечить найнижчі показники тепловтрат, що дозволить значно знизити витрати на електроенергію
Захист від пилу та вологи за стандартом ІР44 забезпечить можливість встановлення водонагрівача у вологих місцях і безпосередньо біля точок забору води
Виготовляються з отвором для рециркуляції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Об'єм ємності для води | 400 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Бічна |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 97 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Максимальний тиск води | 10 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1920 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установки | Вертикальна/напольна |
| Форма | Циліндрична |
| Об'єм | 400 л |
| Встановлення | Підлоговий |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
- Ціна: 50 020 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
