




Бойлер електричний Drazice 300 OKCE S (без тена)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електричний водонагрівач, стаціонарного типу, круглої форми
ТЕН відсутній, потрібно встановити нагрівальний елемент у фланець відповідної потужності TPK 210-12
Оснащений патрубком для нагрівального елемента TJ 6/4"
Завдяки перехідному фланцю можливо встановити нагрівальні елементи RDU, REU
Водонагрівач виготовлений зі сталевого матеріалу, покритого емаллю для антикорозійного захисту
Тип керування - відсутній
Підведення труб - бокове
Використання теплоізоляційної піни, виробництва Thermogen4, товщиною 60 мм, забезпечить мінімальні тепловтрати, що сприятиме значній економії електроенергії
Захист від пилу та вологи, відповідно до стандарту ІР44, дозволяє встановлювати водонагрівач у приміщеннях з підвищеною вологістю та поряд із водозабірними місцями
Виготовляються з отвором для циркуляції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Об'єм ємності для води | 300 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Бічна |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 80 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1558 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установки | Вертикальна/напольна |
| Форма | Циліндрична |
| Об'єм | 300 л |
| Встановлення | Підлоговий |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
- Ціна: 39 053 ₴
