

Бойлер електричний Drazice 250 OKCE S (фланець 210мм)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач, стаціонарного типу, круглої форми
ТЕН не входить до комплекту, потрібно встановити нагрівальний елемент у фланець, відповідної потужності TPK 210-12
Оснащений патрубком для нагрівального елемента TJ 6/4"
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Тип керування - відсутній
Підведення труб - бокове
Використання теплоізоляційної піни, виробництва Thermogen4, товщиною 42 мм, забезпечить мінімальні втрати тепла, що дозволить суттєво зменшити витрати на електроенергію
Захист від пилу та вологості, за стандартом ІР44, дозволяє встановлювати водонагрівач у приміщеннях з підвищеною вологістю та поруч з місцями забору води
Випускаються з отвором для рециркуляції
У комплект входить запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Об'єм ємності для води | 250 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Бічна |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 76 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1537 мм |
| Ширина | 584 мм |
| Глибина | 584 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установки | Вертикальна/напольна |
| Форма | Циліндрична |
| Об'єм | 250 л |
| Встановлення | Підлоговий |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
- Ціна: 32 977 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
