




Бойлер електричний Drazice 200 OKCE S (фланець 210мм)
Електричний водонагрівач, стаціонарного типу, круглого формату
ТЕН не передбачений, потрібно встановити нагрівальний елемент у фланець з необхідною потужністю TPK 210-12
Оснащений патрубком для встановлення нагрівального елемента TJ 6/4"
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Тип управління - відсутній
Під'єднання труб - бокове
Використання теплоізоляційної піни, виробництва Thermogen4, завтовшки 42 мм, забезпечить найнижчі показники теплових втрат, що дозволить значно зекономити електроенергію
Захист від пилу та вологи, за стандартом ІР44, дозволяє розміщувати водонагрівач у приміщеннях з високою вологістю та безпосередньо біля точок забору води
Виготовляються з отвором для рециркуляції
В комплект входить запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Об'єм ємності для води | 200 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Бічна |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 72 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1355 мм |
| Ширина | 584 мм |
| Глибина | 584 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установки | Вертикальна/напольна |
| Форма | Циліндрична |
| Об'єм | 200 л |
| Встановлення | Підлоговий |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
- Ціна: 28 273 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці

