




Бойлер електричний Drazice 125 OKCE S/2,2 кВт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач, стаціонарного типу, круглої форми
Оснащений вбудованим «сухим» керамічним ТЕНом потужністю 2200Вт, який знаходиться у сталевій гільзі, що дає можливість захистити бак водонагрівача від нальоту і корозії
Матеріал корпусу водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Тип керування - механічне
Підключення труб - верхнє
Використання теплоізоляційної піни, виробництва Thermogen4, товщиною 42мм, забезпечить мінімальні тепловтрати, що значно економить електроенергію
Захист від пилу та вологості, відповідно до стандарту ІР42, дозволяє встановлювати водонагрівач у приміщеннях з підвищеною вологістю, а також безпосередньо у місцях забору води
У комплект входить - запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 220 хв |
| Об'єм ємності для води | 125 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Бічна |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1067 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву | 3.3 |
| Тип установки | Вертикальна/напольна |
| Форма | Циліндрична |
| Об'єм | 125 л |
| Встановлення | Підлоговий |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
- Ціна: 25 137 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці

