




Бойлер електричний Drazice 1000 OKCE S
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електричний водонагрівач, стаціонарного типу, круглої форми
ТЕН відсутній, необхідно встановити нагрівальний елемент у фланець, відповідної потужності TPK 210-12, разом з перехідним фланцем 225/210
Завдяки перехідному фланцю є можливість установки нагрівальних елементів RDU, REU
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Тип керування - відсутній
Підведення труб - з боку
Використання теплоізоляційної піни, виробництва Thermogen4, товщиною 80 мм, забезпечить найнижчі показники теплових втрат, що дозволить суттєво заощадити на витраті електроенергії
Захист від пилу та вологи, відповідно до стандарту ІР44, дозволяє встановлювати водонагрівач в умовах підвищеної вологості, а також безпосередньо біля місць забору води
Виготовляються з отвором для циркуляції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Об'єм ємності для води | 1000 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Бічна |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Вага | 206 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2050 мм |
| Ширина | 1010 мм |
| Глибина | 1010 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установки | Вертикальна/напольна |
| Форма | Циліндрична |
| Об'єм | 1000 л |
| Встановлення | Підлоговий |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
- Ціна: 137 886 ₴
