




Бойлер електричний Drazice 100 OKCE S/2,2 кВт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електричний водонагрівач, стаціонарний, з круглою формою
Оснащений вбудованим «сухим» керамічним теном потужністю 2200Вт, який розміщений у сталевій гільзі, що забезпечує захист бака водонагрівача від корозії та утворення нальоту
Корпус водонагрівача виготовлений зі сталі з емальованим антикорозійним покриттям
Тип керування - механічний
Варіант підведення труб - верхнє
Використання теплоізоляційної піни власного виробництва Thermogen4, товщиною 42мм, гарантує найнижчі показники теплових втрат, що дозволяє суттєво заощадити на електроенергії
Захист від вологи та пилу, відповідно до стандарту ІР42, дозволяє встановлювати водонагрівач у приміщеннях з підвищеною вологістю та безпосередньо поряд з місцями забору води
У комплект входить - запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 160 хв |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Верхня |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 39 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 902 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву | 2.6 |
| Тип установки | Вертикальна/напольна |
| Форма | Циліндрична |
| Об'єм | 100 л |
| Встановлення | Підлоговий |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
- Ціна: 23 961 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці


