




Бойлер Areesta Slim 80 I (вузький)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Areesta Slim 80 I - компактний електричний водонагрівач, що чудово підходить для використання в обмежених просторах, де важливо зберігати місце. Прилад має інтуїтивно зрозумілий регулятор для швидкої зміни температури, а покращений магнієвий анод гарантує додатковий захист. Ця надійна модель стане не лише корисним елементом Вашого дому, але й забезпечить комфорт та затишок.
Самовивіз можливий: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Для уточнення наявності на конкретному складі звертайтесь
Відео-огляд бойлера Аріста на 80 літрів, слім
Переваги та особливості
- Вертикальне кріплення на стіні
- Зовнішній контроль температури
- Збільшений магнієвий анод для протидії корозії
- Індикатор функціонування нагрівального елемента
- Високий рівень захисту
- Ізоляція з екологічно чистого поліуретану товщиною до 35 мм
- Високоякісна легована сталь товщиною 2.2 мм із титановим склокерамічним покриттям
- Біметалевий термометр для відстеження температури в баку водонагрівача
- Компактні габарити
- Легкий монтаж та обслуговування
Потрібно встановлення водонагрівача, м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Не турбуйтеся, ми швидко та якісно виконаємо усі роботи з гарантією!
Технічні характеристики
| Модель | Slim 30 I | Slim 50 I | Slim 80 I |
| Об’єм | 30 л | 50 л | 80 л |
| Номінальний тиск | 6 бар | 6 бар | 6 бар |
| Ступінь захисту | IP 24 | IP 24 | IP 24 |
| Макс. температура нагріву | 75 °С | 75 °С | 75 °С |
| Потужність електричного нагрівача | 1500 Вт | 2000 Вт | 2000 Вт |
| Потужність нагрівальних елементів | 1 х 1500 Вт | 1 х 2000 Вт | 1 х 2000 Вт |
| Підключення до електромережі | 230 В, 50 Гц | 230 В, 50 Гц | 230 В, 50 Гц |
| Клас енергетичної ефективності | C | C | C |
| Габаритні розміри | |||
| Висота | 512 мм | 780 мм | 1145 мм |
| Ширина | 360 мм | 360 мм | 360 мм |
| Глибина | 360 мм | 360 мм | 360 мм |
| Підключення до водопроводу | G 1/2” | G 1/2” | G 1/2” |
| Вага | 17 кг | 19 кг | 25 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Areesta |
| Країна виробник | Македонія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Вузький |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Максимальний тиск води | 6 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1145 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 360 мм |
- Ціна: 5 500 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці




