




Бойлер Areesta Slim 50 I (вузький)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Areesta Slim 50 I - електричний водонагрівач, який має дуже компактні розміри, що робить його ідеальним для використання в невеликих приміщеннях, де важлива економія простору. Прилад укомплектовано зрозумілим регулятором для швидкої зміни температури, а також посилений магнієвий анод гарантує додатковий захист. Ця модель надійна та стане естетичним доповненням до вашого дому, забезпечуючи комфорт.
🔥 Залиш відгук та отримай 20 грн. на телефон! 👉 Умови Акції !
Самовивіз можливий: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Для перевірки наявності на конкретному складі звертайтеся до нас
Особливості та переваги
- Вертикальне встановлення на стіні
- Зовнішній регулятор для управління температурою
- Посилений магнієвий анод для захисту від корозії
- Індикатор функціонування нагрівального елемента
- Високий рівень захисту
- Ізоляційний матеріал з якісного та екологічного поліуретану товщиною до 35 мм
- Виготовлений з легованої сталі товщиною 2.2 мм з покриттям із склокераміки з титановим напиленням
- Біметалевий термометр для контролю температури в водяній ємності нагрівача
- Компактні габарити
- Легкість у встановленні та обслуговуванні
Потрібен монтаж водонагрівача в м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, ми проведемо всі роботи якісно, швидко і з гарантією!
Технічні характеристики
| Модель | Slim 30 I | Slim 50 I | Slim 80 I |
| Об’єм | 30 л | 50 л | 80 л |
| Номінальний тиск | 6 бар | 6 бар | 6 бар |
| Ступінь захисту | IP 24 | IP 24 | IP 24 |
| Макс. температура нагріву | 75 °С | 75 °С | 75 °С |
| Потужність електричного нагрівача | 1500 Вт | 2000 Вт | 2000 Вт |
| Потужність нагрівальних елементів | 1 х 1500 Вт | 1 х 2000 Вт | 1 х 2000 Вт |
| Підключення до електромережі | 230 В, 50 Гц | 230 В, 50 Гц | 230 В, 50 Гц |
| Клас енергетичної ефективності | C | C | C |
| Габаритні розміри | |||
| Висота | 512 мм | 780 мм | 1145 мм |
| Ширина | 360 мм | 360 мм | 360 мм |
| Глибина | 360 мм | 360 мм | 360 мм |
| Підключення до водопроводу | G 1/2” | G 1/2” | G 1/2” |
| Вага | 17 кг | 19 кг | 25 кг |
Відео-огляд Водонагрівача Areesta Slim 50
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Areesta |
| Країна виробник | Македонія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Вузький |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 19 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Максимальний тиск води | 6 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 780 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 360 мм |
- Ціна: 5 200 ₴




