



10 л. Бойлер маленький Ariston Andris RS 10/3 (над мийкою)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ariston Andris RS 10/3 - стильний водонагрівач, що встановлюється над мийкою, який допоможе вирішити питання з гарячою водою як на кухні, так і у ванній кімнаті, в квартирі, на дачі або в приватному будинку. Завдяки елегантному дизайну, він чудово впишеться в будь-який інтер'єр, а його компактні розміри дозволять розмістити його навіть у обмежених і важкодоступних місцях. Бак виготовлений з листової сталі та покритий дрібнодисперсною емаллю для додаткового захисту. Нагрівач обладнано простим у використанні регулятором для швидкої зміни температури, а покращений магнієвий анод забезпечує додаткову надійність.
Доступний самовивіз: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Деталі наявності на конкретному складі уточнюйте.
Переваги та особливості
- Дрібнодисперсна емаль – класичне покриття внутрішньої ємності
- Прямокутна форма ємності
- Зварювання Micro Plazma Tig
- Тестування ємності при тиску 16 бар
- Покращений магнієвий анод для додаткової надійності
- Nanomix - система рівномірного розподілу води у баку
- Теплоізоляція з пінополіуретану
- Автоклавний фланець для зручності обслуговування
- Легкість установки
- Компактні розміри
Потрібна установка водонагрівача, м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без зайвих проблем, ми виконаємо всі роботи якісно, швидко та з гарантією!
Технічні характеристики
| Модель | RS 10/3 | RS 10U/3 | RS 15/3 | RS 15U/3 | RS 30/3 |
| Об’єм | 10 л | 10 л | 15 л | 15 л | 30 л |
| Номінальний тиск | 8 бар | 8 бар | 8 бар | 8 бар | 8 бар |
| Ступінь захисту | IP X1 | IP X1 | IP X1 | IP X1 | IP X1 |
| Макс. температура нагріву | 78 °С | 78 °С | 78 °С | 78 °С | 78 °С |
| Потужність електричного нагрівача | 1200 Вт | 1200 Вт | 1200 Вт | 1200 Вт | 1500 Вт |
| Потужність нагрівальних елементів | 1 х 1200 Вт | 1 х 1200 Вт | 1 х 1200 Вт | 1 х 1200 Вт | 1 х 1500 Вт |
| Підключення до електромережі | 230 В/50 Гц | 230 В/50 Гц | 230 В/50 Гц | 230 В/50 Гц | 230 В/50 Гц |
| Клас енергетичної ефективності | A | B | A | B | C |
| Час нагрівання ΔT=45 °С | 30 хв. | 30 хв. | 45 хв. | 45 хв. | 1 год. 10 хв. |
| Габаритні розміри | |||||
| Висота | 360 мм | 360 мм | 360 мм | 360 мм | 446 мм |
| Ширина | 360 мм | 360 мм | 360 мм | 360 мм | 446 мм |
| Глибина | 276 мм | 276 мм | 324 мм | 324 мм | 389 мм |
| Підключення до водопроводу | G 1/2” | G 1/2” | G 1/2” | G 1/2” | G 1/2” |
| Монтаж | над мийкою | ||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARISTON |
| Країна виробник | Італія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Глибина | 276 мм |
- Ціна: 4 750 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
