


80 л. Бойлер Ariston PRO1 ECO 80 V 1,8K PL DRY HE (сухий тен)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту. 
ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ


-----------------------------
Оплата частинами Rozetka, ПриватБанк, Monobank, без комісії - до 5 платежів.
-----------------------------------

Ariston PRO1 ECO 80 V 1,8K PL DRY HE - накопичувальний електричний водонагрівач з "сухим" нагрівальним елементом, який забезпечує постійну подачу гарячої води в квартирі, приватному будинку чи на дачі. За допомогою технології WaterPlus, холодна вода, що надходить, залишається на дні резервуара, що запобігає її змішуванню з уже нагрітою водою. Це дозволяє отримати на 16% більше гарячої води, щоб насолоджуватися дійсно гарячим душем у будь-який час. Світлодіодна система та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяють просто керувати та налаштовувати водонагрівач. Посилений магнієвий анод захищає від корозії, а титанова емаль внутрішньої поверхні баку запобігає появі бактерій. Ця надійна модель стане прикрасою вашого дому та створить комфортну атмосферу.
Можливий самовивіз: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Будь ласка, уточнюйте наявність на конкретному складі.
Особливості та переваги
- «Сухий» нагрівальний елемент
- Технологія WaterPlus: до 16% більше гарячої води
- Функція ECO EVO на базі технології
- CoreTECH: до 14% економії електроенергії
- Відповідає основним вимогам ESWH
- Точне налаштування температури
- Іконка душу, що вказує на доступність першого душу
- Система абсолютної безпеки для належного функціонування водонагрівача
- Стійкий ізоляційний матеріал (поліуретан)
- Посилений магнієвий анод для захисту від корозії
- Високоякісний бак, покритий титановою емаллю
- Світлодіодна система для зручного та швидкого зворотного зв’язку з виробом
- Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс
МОНТАЖ

Технічні характеристики
| Модель | PRO1 ECO 50 V 1,8K PL DRY HE | PRO1 ECO 80 V 1,8K PL DRY HE | PRO1 ECO 100 V 1,8K PL DRY HE |
| Об’єм | 50 л | 80 л | 100 л |
| Номінальний тиск | 8 бар | 8 бар | 8 бар |
| Ступінь захисту | IP X3 | IP X3 | IP X3 |
| Макс. температура нагріву | 80 °С | 80 °С | 80 °С |
| Потужність електричного нагрівача | 1800 Вт | 1800 Вт | 1800 Вт |
| Потужність нагрівальних елементів | 2 х 900 Вт | 2 х 900 Вт | 2 х 900 Вт |
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | 230 В / 50 Гц | 230 В / 50 Гц |
| Клас енергетичної ефективності | B | B | B |
| Час нагрівання ΔT=45 °С | 1 год. 27 хв. | 2 год. 11 хв. | 2 год. 46 хв. |
| Габаритні розміри | |||
| Висота | 553 мм | 758 мм | 913 мм |
| Ширина | 450 мм | 450 мм | 450 мм |
| Глибина | 470 мм | 470 мм | 470 мм |
| Підключення до водопроводу | G 1/2” | G 1/2” | G 1/2” |
| Вага | 16 кг | 20.5 кг | 24 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.8 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 20.5 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.6 бар |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 758 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 470 мм |
- Ціна: 10 700 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
