




50 л. Бойлер Ariston Superlux NTS 50V 1,5K SU (мокрий тен)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Отримайте знижку 10% при оформленні замовлення через Кошик, використовуючи промокод: teplo. Або повідомте промокод менеджеру під час телефонного замовлення. ВІДЕО ІНСТРУКЦІЯ
Електричний водонагрівач Superlux NTS 80V 1,5K на 50 літрів з мокрим ТЕНом. Потужність: 1500 Вт (1 тен). Тип управління: механічне. Спосіб монтажу: настінний/вертикальний. Час нагріву від 15 до 65 °С: 150 хв. Країна-виробник: Італія. Гарантія: 36 місяців.
Чудове рішення для сім'ї з 2-х осіб (при помірному використанні).
* Виробник не включає електричний шнур для підключення в комплект!
Можливий самовивіз: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Уточнюйте наявність на конкретному складі.

Особливості:
- Накопичувальний бак виготовлений з металу та має захисне емальоване покриття з додаванням срібла.
- Вбудований магнієвий анод подовжує термін служби бойлера.
- ТЕН відкритого (мокрого) типу дозволяє нагрівати 50 літрів до 65 °С за 186 хвилин.
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера) у м. Львів, Київ? Без зайвих проблем, виконаємо всі роботи швидко, якісно та з гарантією!
Схема встановлення

Розміри

Рекомендації з сервісного обслуговування:
- Оглядайте магнієвий анод щороку. У разі зносу замініть його раз на 24 місяці.
- Регулярно перевіряйте запобіжний клапан і переконайтеся, що він не заблокований.
- Не рідше одного разу на рік проводьте огляд та очищення від накипу та інших нальотів на внутрішній поверхні бака і ТЕНа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP40 |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 553 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 480 мм |
- Ціна: 5 150 ₴

