




24 кВт. Котел димохідний газовий Ariston Cares X 24 CF EU / до 240 м2
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту. 
ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ


------------------------------
Оплата частинами від ПриватБанку, Monobank - до 5 платежів. Для детальної інформації зверніться до менеджера.
-------------------------------------

Ariston Cares X 24 CF EU - настінний двоконтурний газовий котел з атмосферною горілкою та відкритою камерою згоряння, розроблений для опалення та постачання гарячої води в приватні будинки, котеджі, дачі та заміські резиденції. Цей котел відзначається своєю ефективністю, тихою роботою, має циркуляційний насос з безперервною регуляцією та сучасну електроніку. Компактні розміри дозволяють зручно розмістити його в обмеженому просторі або встановити на кухні, а стильний дизайн внесе нотку елегантності в інтер'єр вашого дому.
Можливий самостійний вивіз: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Для уточнення наявності на складі, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Особливості та переваги
- Висока ефективність
- Мультифункціональний РК-дисплей з підсвічуванням
- Первинний теплообмінник з міді з алюмінієвими ребрами
- Низький рівень викидів NOx менше 56 мг/кВт-год
- Система самодіагностики з кодами
- Високоефективний циркуляційний насос з безперервною модуляцією
- Вхідні фільтри для холодної води та зворотної лінії опалення
- Вбудоване реле для мінімального тиску
- Управління монотемпературною зоною
- Клас електрозахисту IPX4D
- Компактні розміри та легкість установки
- Надійність та тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики
| Модель | Cares X 24 CF EU |
| Технічні характеристики | |
| Макс./мін. теплова потужність (Hi) | 25.8/11 кВт |
| Макс./мін. теплова потужність (Hs) | 28.7/12.2 кВт |
| Макс./мін. теплова потужність ГВП (Hi) | 27/11 кВт |
| Макс./мін. теплова потужність ГВП (Hs) | 30/12.2 кВт |
| Макс./мін. теплова потужність | 23.2/9.8 кВт |
| Макс./мін. теплова потужність ГВП | 24.3/9.9 кВт |
| ККД згоряння палива (на виході продуктів згоряння) | 93.3 % |
| ККД при номінальній потужності (60/80°С), Hi/Hs | 90.1/81.1 % |
| ККД при потужності 30% від номінальної (47 °С), Hi/Hs | 89.9/81 % |
| ККД на мінімальній потужності, Hi/Hs | 88.9/80.1 % |
| Викиди | |
| Клас з NOx | 6 |
| Температура продуктів згоряння | 111 °С |
| Вміст CO2 (G20) | 5.6/2.7 % |
| Вміст O2 (G20) | 10.4 % |
| Надлишок повітря | 98 % |
| Опалення | |
| Тиск у розширювальному баку | 1 бар |
| Температура води в контурі опалення | 35 - 82 °С |
| Об'єм розширювального бака | 8 л |
| Максимальний тиск у контурі опалення | 3 бар |
| ГВП | |
| Температура води у контурі ГВП | 36 - 60 °С |
| Витрати води у контурі ГВП (∆Т=25 °С) | 14.2 л/хв |
| Витрати води у контурі ГВП (∆Т=35 °С) | 10.1 л/хв |
| Тиск у контурі ГВП | 7 бар |
| Електричні характеристики | |
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц |
| Споживання електроенергії | 53 Вт |
| Температура у приміщенні, не менше | +5 °C |
| Ступінь електрозахисту | IP X4D |
| Підключення | |
| Димохід | 125/130 мм |
| Вхід холодної води | 1/2" |
| Вихід гарячої води | 1/2" |
| Вхід газу | 3/4" |
| Лінія подачі контуру опалення | 3/4" |
| Зворотна лінія контуру опалення | 3/4" |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 745 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Вага | 25 кг |
| Артикул | 3301315 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Витратуа газового палива | 2.86 куб.м/год |
| Тиск газу на вході в котел | 20 мбар |
| Коефіцієнт корисної дії | 93.3 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Відкрита |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Максимальна температура димових газів | 111 град. |
| Колір | Білий |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конвекційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 35 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 82 град. |
| Об'єм розширювального бака | 8 л |
| Гаряче водопостачання | |
| Продуктивність гарячої води | 14.2 л/хв |
| Мінімальний тиск в режимі ГВП | 1 бар |
| Максимальний тиск в режимі ГВП | 7 бар |
| Мінімальна температура в режимі ГВП | 36 град. |
| Максимальна температура в режимі ГВП | 60 град. |
| Мінімальний протік ГВП | 2 літр/хв |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 53 Вт |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 745 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Підключення газу | 3/4" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
- Ціна: 35 770 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці

