




Бойлер Ariston SG1 80 V (мокрий тен)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач Ariston SG1 80 V об'ємом 80 літрів з мокрим ТЕНом. Потужність: 1500 Вт (1 х 1500 Вт). Керування: механічне. Установка: настінний/вертикальний. Мінімальний час нагріву від 15 до 65 °C, хв.: 157. Країна виробництва: Італія. Гарантія: 60 місяців на бак + 12 місяців на електричні компоненти.
Комплектація: зворотно-запобіжний клапан, монтажна планка, гарантійний талон з інструкцією користування.
Чудове рішення для сім'ї з трьох осіб (при помірному використанні).
* Виробник не надає електричний шнур для підключення.!
Можливий самовивіз: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Уточнюйте наявність на конкретному складі.
Відео-огляд від інтернет-магазину Teplodim на бойлер Ariston SG1 80 V:
Особливості:
- Накопичувальний бак виготовлений зі сталі та має захисне емальоване покриття з добавками срібла.
- Вбудований магнієвий анод підвищує тривалість служби бойлера.
- Термоізоляційний шар (18.5 мм) забезпечує збереження прохолоди корпусу.
Потрібен монтаж водонагрівача у м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, виконаємо всі роботи швидко, з високою якістю та гарантією!
Монтажні розміри:

Рекомендації по сервісному обслуговуванню.
- Заміну магнієвого аноду слід здійснювати щорічно. При низькому зносі можна змінювати раз на 24 місяці.
- Регулярно перевіряйте запобіжний клапан і переконайтеся, що він не заблокований.
- Не менше ніж один раз на рік проводьте огляд та очищення від накипу внутрішньої поверхні бака і ТЕНа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP40 |
| Вага | 19.4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 748 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 480 мм |
- Ціна: 5 950 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці





