




80 л. Бойлер Gorenje Tiki TGR Prime MS 80V9 (вузький/слім)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електричний водонагрівач Gorenje TIKI TGR 80 S Prime MS 80V9 об'ємом 80 літрів з мокрим теном. Тип: Вузький (Slim). Потужність: 2000 Вт. Кількість ТЕНів: 1. Монтаж: Настінний/Вертикальний. Управління: Механічне. Час нагрівання: 3 години 05 хвилин. Країна виробництва: Сербія. Гарантія: 84 місяці на бак та 24 місяці на електрику.
pan style="font-size:16px">Відео-огляд водонагрівача (бойлера) Gorenje TIKI TGR 80 S Prime MS 50V9 від інтернет-магазину TeploDim:
Функції: економний режим, захист від замерзання, автоматичне встановлення температури води до +75 °С, подвоєний захист від корозії, індикатор роботи нагрівального елемента.
Захист: режим запобігання замерзанню, захист від перегріву, запобіжний клапан (для захисту від надлишкового тиску).
Монтажні розміри:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Вузький |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1310 мм |
| Ширина | 334 мм |
| Глибина | 354 мм |
- Ціна: 8 770 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці






