-13%










30 л. Бойлер Gorenje Tiki TGR 30 S Prime MS 30V9 (Slim)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ


=========================
Оплата частинами Rozetka, ПриватБанк, Monobank, безкоштовно - до 3 платежів. А також БОНУС -200 грн. від загальної вартості. Детальніше у менеджера.

Електричний водонагрівач Gorenje TIKI TGR 30 S Prime MS 30V9 на 30 літрів з мокрим ТЕНом. Тип: Вузький (Slim). Потужність: 2000 Вт. Кількість ТЕНів: 1. Монтаж: Настінний/Вертикальний. Управління: Механічне. Час нагріву:1 год. 05 хв. Країна виробника: Сербія. Гарантія: 84 міс. на бак і 24 міс. на електрику.
Можливий самовивіз: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Наявність на конкретному складі уточнюйте.
Функції: економ режим, захист від замерзання, самостійне встановлення температури води до +75 С, подвійна захист від корозії, індикатор функціонування нагрівального елемента.
Захист: режим запобігання замерзанню, захист від перегріву, запобіжний клапан (захист від надмірного тиску).
Потрібен монтаж бойлера в м. Київ, Львів, Дніпро? Без проблем виконаємо всі роботи якісно, швидко, з гарантією!
Монтажні розміри:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 30 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Вузький |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 615 мм |
| Ширина | 334 мм |
| Глибина | 354 мм |
- Ціна: 6 932 ₴





