-10%










Бойлер Gorenje GBF 150 T/V9 (сухий тен)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач Gorenje GBF 150 T/V9 на 150 літрів із сухим ТЕНом. Потужність: 1400 Вт (2 х 0.7 Вт). Управління: механічне. Час нагріву, t 75С: 8 год. 25 хв. Монтаж: настінний/вертикальний. Країна-виробник: Сербія. Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні компоненти + 10 років на бак.
Комплектація: зворотно-запобіжний клапан, планка для кріплення, гарантійний талон з інструкцією по експлуатації.
* Виробник не постачає товар із електричним шнуром для підключення!
Можливий самовивіз: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Наявність на конкретному складі уточнюйте.
Відмінний варіант для родини з 2-3 осіб (при помірному використанні).
Особливості:
- 2 незалежних сухих ТЕНи по 700 Вт. Можуть працювати як разом, так і окремо;
- Робочий тиск: 9 бар;
- Високоякісна екологічна теплоізоляція товщиною від 17 мм. Мінімальні теплові втрати та економне використання електроенергії;
- Магнієвий анод. Додатковий захист від жорсткої води та накипу;
- Режим економічного нагріву (±55°C);
- Режим "Антизамерзання". Особливо актуальний, якщо температура в приміщенні знижується до ± 10°C.
Потрібен монтаж водонагрівача, м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, виконаємо всі роботи якісно, швидко, з гарантією!
Монтажні розміри:

Відео-огляд Gorenje GBF 150 T/V9 від інтернет-магазину TeploDim:
ДОКУМЕНТАЦІЯ
Інструкція до електричного водонагрівача Gorenje GBF 150 T/V9 (358195).:
| Gorenje GBF 150 T/V9 (358195) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.4 кВт |
| Об'єм ємності для води | 150 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1318 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Глибина | 461 мм |
- Ціна: 12 614 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці



