-13%










120 л. Бойлер Gorenje Tiki Supr SD 120V9 (OGBS OR) / сухий тен
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Нова модель. Заміна для моделі Gorenje OGBS 120 OR V9 (більше не виробляється).
Електричний водонагрівач trong>Gorenje Tiki Supr SD 120V9 з об'ємом 120 літрів і сухим ТЕНом. Потужність: 2000 Вт (1000 + 1000). Кількість ТЕНів: 2. Управління: електронне. Час нагріву (10-65 С.): 3 год. 55 хв. Середня добова витрата електрики: 12,9 кВт. Спосіб монтажу: настінний/вертикальний. Гарантія: 10 років на бак, 24 місяці на електронну частину. Країна-виробник: Сербія.
*Виробник не забезпечує пристрій кабелем живлення.
Можливий самовивіз: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Будь ласка, уточнюйте наявність на конкретному складі.
Переваги:
- електронний блок управління;
- кнопка активації/деактивації функції EcoBase;
- функція захисту від легіонел,;
- можливість використання кількох водорозбірних точок;
- кнопка активації/деактивації та регулювання температури;
- регулювання температури в діапазоні від 10 до 75 °C;
- семидіодний індикатор температури;
- захист від перегріву тена (якщо немає води в баку);
- дані зберігаються навіть при відключенні електрики;
- індикатор роботи в інтелектуальному режимі;
- індикатор діагностики;
- робочий тиск 9 бар;
- емальоване покриття та магнієвий анод для антикорозійного захисту бака.
Потрібен монтаж водонагрівача в м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без питань, виконаємо всі роботи на високому рівні, швидко й з гарантією!
Розміри:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 120 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Кубічний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 41 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Дисплей | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 445 мм |
- Ціна: 15 660 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці





