-13%










100 л. Бойлер Gorenje Tiki Supr ESD 100V9 (OGBS SM) / сухий тен
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Нова модель. Заміна моделі Gorenje OGBS 100 SMV9 (припинена у виробництві).
Електричний водонагрівач ng>Gorenje Tiki Supr ESD 100V9 на 100 літрів із сухим ТЕНом. Потужність: 2000 Вт (1000 + 1000). Кількість ТЕНів: 2. Керування: електронне. Час нагріву (10-65 С.): 3 год. 16 хв. Добове споживання електроенергії: 6,9 кВт. Метод установки: настінний/вертикальний. Гарантія: 10 років на бак, 24 місяці на електроніку. Країна виробництва: Сербія.
Можливий самовивіз: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Для уточнення наявності на конкретному складі зв'яжіться з нами.
Переваги:
- електронний блок управління;
- кнопка активації/деактивації функції EcoSmart;
- функція захисту від легіонел;
- можливість підключення декількох водорозбірних точок;
- кнопка активації/деактивації та регулювання температури;
- регулювання температури в діапазоні від 10 до 75 °C;
- семидіодний індикатор температури;
- захист від перегріву ТЕНу (якщо в баку немає води);
- дані зберігаються навіть без живлення;
- індикатор роботи в інтелектуальному режимі;
- індикатор діагностики;
- робочий тиск 9 барів;
- емальоване покриття та магнієвий анод для захисту від корозії бака.
Потрібен монтаж водонагрівача в м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Не турбуйтеся, ми виконаємо всі роботи якісно, швидко і з гарантією!
Розміри:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Кубічний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Дисплей | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1125 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 445 мм |
- Ціна: 16 495 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці





