-13%










50 л. Бойлер Tiki Gorenje Prime 50V9 (TG NG) / мокрий тен
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Оновлена модель. Заміна попередньої моделі Gorenje TG 50 NG V9 (більше не випускається).
Електричний водонагрівач Gorenje Tiki Prime 50V9 об'ємом 50 літрів з мокрим ТЕНом. Потужність: 2000 Вт (1 х 2 кВт). Управління: механічне. Час нагрівання: 1 година 34 хвилини. Споживання електроенергії [kWh/24h]: 6,69. Монтаж: настінний/вертикальний. Виробництво: Сербія. Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні деталі + 84 місяці на бак.
У комплекті: зворотно-запобіжний клапан, кріпильна планка, гарантійний талон з інструкцією з експлуатації.
* Виробник не додає в комплект електричний шнур для підключення!
Чудове рішення для сімей, що складаються з 2-3 осіб (при помірному використанні).
Можливий самовивіз: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Перевірте наявність на конкретному складі.
Характеристики:
- Робочий тиск: 9 бар
- Кількість змішаної води при температурі 40°C: 145/130
- Теплові втрати: 1.85/2.1кВт/24 год
- Підключення до водопроводу: 1/2 дюйми
- Товщина ізоляційного шару: 17 мм
- Ступінь захисту: IP 24
- Регулювання температури до 75 °C
- Індикатор роботи нагрівального елемента
- Попередньо встановлений режим економії
- Зовнішнє пластикове покриття
- Захисний магнієвий анод
Інші моделі:
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера), м. Київ, Львів? Ми без проблем виконаємо всі роботи якісно, швидко та з гарантією!
Розміри для монтажу:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Вага | 27 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Датчик перегріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 576 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Глибина | 461 мм |
- Ціна: 6 682 ₴






