Топ продаж




Інсталяція TECE Base з панеллю змиву 4 в 1 / 9400405
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Комплект TECEbase (модуль + панель змиву TECEambia в хромованому глянці + кріплення + прокладка), 1120 мм.
У комплект постачання входить:
- кнопка TECE Ambia арт. 9.240.226 (відтінок хром глянсовий)
- змивний бак об'ємом 10 л
- регулювання подвійного зливу: малий змив — 3 л, великий змив з можливістю налаштування — 4,5/7,5/9,0 л.
- комплект кріпильних елементів для монтажу унітаза (встановлювальна відстань 180 мм), комплект патрубків із гумовими манжетами для під'єднання унітаза
- фановий відвід D-90/100 та комплект захисних заглушок для патрубків
- шаблон для отвору під панель змиву
- комплект для фіксації модуля до стіни
- звукоізолююча прокладка
- інструкція з монтажу настінного модуля.
Габарити:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tece |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Комплект |
| Об'єм змивного бачка | 10 л |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 112 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Комплектація | |
| Монтажна рама | Так |
| Кнопка змиву | Так |
| Кріпильний комплект | Так |
- Ціна: 8 800 ₴
