




Водонагрівач комбінований Areesta 150 I С (для котла)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бойлер непрямого нагріву Areesta 150 I С на 150 літрів з мокрим теном та теплообмінником (водяна сорочка) підходить для під'єднання до системи опалення (газовий котел, твердопаливний, електричний котел або сонячний колектор). Потужність ТЕНа: 2000 Вт (2 х 1 кВт). Керування: механічне. Монтаж: настінний/вертикальний. Країна-виробник: Македонія. Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні компоненти + 60 міс. на бак.
Під'єднання теплообмінника, універсальне: праве/ліве - 3⁄4.
Можливий самовивіз: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Наявність на конкретному складі уточнюйте.
Особливості:
- Виносний механічний термостат;
- Електрична частина — Thermowatt (Італія);
- Товщина стінки робочого бака 2,2 мм;
- Склокерамічна титано-кобальтова емаль з антибактеріальним покриттям;
- Системи антикорозійного захисту: великий магнієвий анод та запобіжний клапан'
- Захист від прямого потрапляння бризок IP 24;
- Термоізоляція 35 мм.

Переваги водонагрівачів Areesta
- завдяки потужним термоелементам італійського виробництва Thermowatt швидко нагрівається вода в накопичувальному баку Areesta;
- теплоізоляція бойлера Аріста виготовлена з екологічно чистого пінополіуретану без вмісту хлору;
- внутрішній бак бойлера Areesta виготовлений з якісної легованої сталі завтовшки 2,2 мм. з антикорозійним склокерамічним покриттям та титановим напиленням;
- великий магнієвий анод у водонагрівачі Аріста має збільшені розміри;
- 5 років гарантії на внутрішній накопичувальний бак Аріста;
- бойлер Areesta оснащений сучасною надійною електронікою італійського виробництва.
Потребуєте монтаж водонагрівача, м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, ми зробимо всі роботи якісно, швидко та з гарантією!
Розміри:
| Модель | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | L | В упакуванні, мм |
| AC 80l | 740 | 440 | 108 | 106 | 790 | 110 | 417 | 172 | 100 | 205 | 260 | 480/460/810 |
| AC 100l | 895 | 440 | 108 | 108 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Areesta |
| Країна виробник | Македонія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 150 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 49 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1290 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Водяна сорочка |
| К-сть Теплообмінників | 1 |
- Ціна: 12 400 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці






