Топ продаж










Сонячна панель BLUETTI PV 120 Вт (монокристалічна)
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення

Сонячна панель BLUETTI PV потужністю 120 Вт, монокристалічна, мобільна. Тип роз'єму: МС4. Ідеальна для зарядки акумулятора 12 В або зарядної станції. Головною перевагою цієї панелі є її сумісність з більшістю сонячних генераторів, що мають роз'єми MC4 (Bluetti, Baldr, Jackery, Goal Zero, Paxcess тощо).
Можливість самовивозу в м. Львів. Відправлення в інші містечка відповідно до тарифів перевізника Нова Пошта.

Характеристики BLUETTI PV120
= Тип роз'єму: МС4
- Потужність: 120 Вт
= Ламінування: ETFE (етилентетрафторетилен)
- Тип: Монокристалічний кремній
- Ефективність: до 23,4%
- Напруга при максимальної потужності (Vmp): 19,6 В
- Струм при максимальної потужності (Imp): 6.1А
- Напруга розімкнутого кола (OCV): 24,4 В
- Струм короткого замикання (Isc): 6,43 А
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.7 кг |
| Ширина | 470 мм |
| Довжина | 533 мм |
| Основні | |
| Виробник | Bluetti |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 120 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Кількість елементів | 4 шт. |
| Напруга при максимальній потужності | 19 В |
| Струм при максимальній потужності | 6.1 А |
- Ціна: 24 000 ₴





