




Котел електричний Kospel EKCO.R2-24 (~380В)
Електричний котел Kospel EKCO.R2-24
Kospel EKCO.R2 — це електричний котел з терморегулятором, який призначений для використання в системах опалення. Управління котлом виконується через кімнатний терморегулятор, на якому можна задати бажаний рівень температури в приміщенні. Температура теплоносія в котлі регулюється за допомогою ручного перемикача. Кімнатний терморегулятор моніторить температуру у приміщенні та, якщо потрібно, передає сигнал для включення або вимкнення котла.
Котел EKCO.R2 обладнано функцією зменшення потужності до 2/3 його номінальних характеристик (існує перемикач), що дозволяє знизити споживання електроенергії. Активація потужності здійснюється плавно, що допомагає уникнути стрибків напруги. Нагрівальний блок і ТЕНи виготовлені з якісної нержавної сталі (модель 24 кВт має мідні елементи!). Встановлення бажаного значення температури теплоносія на панелі керування можливе в діапазоні 35-85 °C (шкала температури на панелі вказує актуальне значення теплоносія на виході).
Переваги та особливості

- Кімнатний терморегулятор стежить за температурою в приміщенні та, за потреби, надсилає сигнал для включення або вимкнення котла
- Автоматичне регулювання потужності
- Регулювання температури теплоносія в системі опалення, в межах: від 35 °C до 85 °C
- Оптимальне рішення для енергоощадних будинків
- Захист від перегріву та заїдання насоса
- Компактні розміри та привабливий дизайн
- Потужність від 4 кВт до 24 кВт
Технічні характеристики
| R2-12 | R2-15 | R2-18 | R2-21 | R2-24 | |
| Номінальна потужність | 12 кВт | 15 кВт | 18 кВт | 21 кВт | 24 кВт |
| Підключення до електромережі | 380 В, 50 Гц | ||||
| Номінальний споживаний струм | 3 х 18.3 А | 3 х 22.8 А | 3 х 27.4 А | 3 х 31.9 А | 3 х 35.6 А |
| Мін. переріз проводів живлення | 5 х 2.5 мм² | 5 х 4 мм² | 5 х 6 мм² | ||
| Макс. переріз проводів живлення | 5 х 16 мм² | ||||
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 18 кг |
| Виробник | Kospel |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Коефіцієнт корисної дії | 99.4 % |
| Вид пального | Електрика |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |
| Електричні параметри | |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 35 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
- Ціна: 24 500 ₴

