

Sentinel X100 Inhibitor, інгібітор для системи опалення 1 л.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рідина для захисту від корозії та накипу Sentinel X100 Inhibitor

1 літра Sentinel X100 достатньо для системи об'ємом 100 літрів |
Sentinel X100 Inhibitor - рідина, що забезпечує захист систем центрального опалення від утворення корозії та вапняного накипу. Sentinel X100 розроблений як універсальний препарат для зменшення корозійних впливів, накипу, шуму котлів і вивільнення водню. Має нейтральний рівень pH, підходить для використання в усіх типах води, незалежно від її жорсткості, може використовуватися в будь-яких системах опалення, включаючи системи з алюмінієвими елементами.
Основні характеристики та переваги
- Інгібітор для складних умов експлуатації
- Захищає від корозії та вапняного нальоту
- Антикорозійна технологія TripleTech
- Нейтральне pH
- Сумісний з усіма металевими системами, включаючи алюмінієві компоненти
- Гарантує ефективну роботу системи
- Підходить для жорсткої, м'якої та штучно пом'якшеної води
- Запобігає утворенню водневого газу
Технічні характеристики
| Модель | X100 Inhibitor |
| Зовнішній вигляд | Прозора рідина від світло-жовтого до бурштинового кольору |
| Запах | Легкий |
| Питома вага | 1.1 (20 °C) |
| pH (концентрат) | 6.4 |
| Температура замерзання | -2.5 °C |
| Об'єм | 1 л |
Застосування
1 літра Sentinel X100 є достатньою кількістю для обробки стандартної побутової системи, що складається з 8 - 10 радіаторів, для більших систем необхідно подвоїти дозування. Для досягнення оптимальних результатів систему слід попередньо очистити та промити водою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1.09 кг |
| Виробник | Sentinel |
| Об`єм | 1 л |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Жовтий |
| Вид рідини | Концентрат |
- Ціна: 1 881 ₴
