

Рідина для зниження шуму у системі опалення Sentinel X200 Noise Reducer, 1 л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Рідина для зменшення шуму в системі опалення Sentinel X200 Noise Reducer

1 літра Sentinel X200 підходить для системи об'ємом 100 літрів |
Sentinel X200 Noise Reducer - рідина, що знижує шум котла в системах центрального опалення, викликаний вапняним нальотом. Вона ефективно зменшує звукові перешкоди, спричинені відкладеннями на поверхні теплообмінника, і покращує продуктивність котла. Цей засіб має некислотну формулу, що дозволяє використовувати його в усіх видах систем непрямого нагріву, включаючи ті, яка містить алюмінієві елементи.
Переваги та особливості
- Зменшує шум роботи котла
- Сприяє відновленню ефективності котла
- Легкий у використанні
- Безпечний і м'який
- Не потребує промивання - залишається в системі
- Може використовуватися в усіх типах систем непрямого нагріву, включаючи алюмінієві компоненти
- Виготовлений відповідно до стандартів якості, що відповідають IOS9001
Технічні характеристики
| Модель | X200 Noise Reducer |
| Зовнішній вигляд | Прозора безбарвна рідина |
| Запах | Слабкий |
| Питома вага | 1.02 (20 °C) |
| pH у водному розчині (1%) | 7.5 (прибл.) |
| Температура замерзання | -1.5 °C |
| Об'єм | 1 л |
Застосування
1 літра Sentinel X200 достатньо для обробки стандартної побутової системи, що складається з 8 - 10 радіаторів; для більших систем рекомендується використовувати вдвічі більше. Час, необхідний для зниження або повного усунення шуму котла, залежить від твердості та обсягу наявного вапняного нальоту, у складних випадках може знадобитися додаткова доза. Sentinel X200 є безпечним і неагресивним, його слід залишати в системі для тривалого ефекту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1.05 кг |
| Виробник | Sentinel |
| Об`єм | 1 л |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вид рідини | Концентрат |
- Ціна: 1 604 ₴
