

Рідина для очищення системи опалення Sentinel X300 Cleaner, 1 л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Рідкий очищувач для нових систем опалення після їх установлення Sentinel X300 Cleaner

1 літра Sentinel X300 достатньо для очищення системи об'ємом 100 літрів |
Sentinel X300 Cleaner - високоефективний очищувач, створений для видалення забруднень з нових систем центрального опалення, а також із тих, що експлуатуються до півроку. Він ефективно усуває залишки флюсу, жири, олії, шлам та монтажні залишки, а також запобігає накопиченню шкідливих відкладень міді, які часто призводять до сильної точкової корозії в радіаторах. Має некислотну формулу, що підходить для всіх видів систем непрямого нагріву, включаючи ті, в яких присутні алюмінієві елементи. Прилад готує систему до введення інгібітора, який захистить її компоненти та подовжить термін їхньої експлуатації.
Особливості та переваги
- Очищає нові опалювальні системи після їх установлення
- Потужний очищувальний ефект для складних умов експлуатації
- Прибирає монтажне сміття
- Змиває виробничі масла та жири
- Видаляє залишки флюсу, що спричиняють корозію
- Запобігає утворенню шкідливих відкладень міді в системі
- Готує систему до введення інгібітора, який захистить її елементи та подовжить їхнє життя
Технічні характеристики
| Модель | X300 Cleaner |
| Зовнішній вигляд | Прозора рідина від безбарвного до блідо-жовтого кольору |
| Запах | Слабкий |
| Питома вага | 1.1 (25 °C) |
| pH (концентрат) | 6.7 (прибл.) |
| Температура замерзання | -14 °C |
| Об'єм | 1 л |
Застосування
Одна літра Sentinel X300 достатня для очищення звичайної побутової системи, що складається з 10 радіаторів; для більших систем потрібно використовувати вдвічі більше. Якщо система нова, це слід робити під час її першого заповнення. Очищувач Sentinel X300 має циркулювати з усіма відкритими клапанами протягом щонайменше однієї години; підігрів води прискорить процес. Якщо підігрів води неможливий, тривалість циркуляції має бути збільшена до 24 годин, але не більше ніж на тиждень. Після цього необхідно злити воду і промити систему перед повторним заповненням та використанням інгібітора Sentinel X100 або коагулянтного інгібітора Sentinel X500.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1.05 кг |
| Виробник | Sentinel |
| Об`єм | 1 л |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Жовтий |
| Вид рідини | Концентрат |
- Ціна: 1 827 ₴
