

Рідина для очищення системи опалення Sentinel X400 Cleaner, 1 л
Очисник для системи опалення Sentinel X400 Cleaner

1 літра Sentinel X400 достатньо для очищення системи об'ємом 100 літрів |
Sentinel X400 Cleaner - це потужний очисний засіб, який був спеціально створений для очищення застарілих систем центрального опалення, в яких спостерігається значне скупчення залишків корозії. Він ідеально підходить для тих випадків, коли необхідно встановити новий котел або насос у вже існуючу систему, а також коли радіатори мають холодні зони, частково заблоковані через накопичення шламу.
Переваги та особливості
- Відновлює системи з проблемами циркуляції
- Усуває холодні зони радіаторів
- Готує старі системи до встановлення нових деталей
- Містить некислотну формулу, що запобігає проколам та витокам
- Сумісний з усіма типами систем непрямого нагріву, включаючи ті, що мають алюмінієві компоненти
Технічні характеристики
| Модель | X400 Cleaner |
| Зовнішній вигляд | Прозора рідина, що має жовтий або янтарний відтінок |
| Запах | Слабкий |
| Питома вага | 1.04 (20 °C) |
| pH (концентрат) | 7 (орієнтовно) |
| Температура замерзання | -8 °C |
| Об'єм | 1 л |
Інструкція з використання
1 літри Sentinel X400 вистачить для очищення звичайної побутової системи, що складається з 10 радіаторів. Для більших систем рекомендується подвоїти дозування. Щоб очистити застарілу систему, Sentinel X400 має циркулювати (переважно при нормальних робочих температурах, з відкритими клапанами та працюючим насосом на максимальному режимі) щонайменше 2 години або до відновлення задовільних робочих характеристик. Рекомендується використовувати разом з пристроєм для промивання, щоб отримати швидкий результат очищення. Якщо система дуже забруднена, рекомендується подовжити період циркуляції (приблизно на 3-4 тижні). Продукт не є агресивним і може безпечно залишатися в системі протягом тривалого часу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1.209 кг |
| Виробник | Sentinel |
| Об`єм | 1 л |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Жовтий |
| Вид рідини | Концентрат |
- Ціна: 2 030 ₴
